Pracovná verzia stránky
Božie zákony
 1. Zákon zvratného pôsobenia
 2. Zákon rovnorodosti
 3. Zákon doplnenia do celku
 4. Zákon tiaže
 5. Zákon pohybu
 6. Zákon vyrovnania a vyrovnanosti
 7. Zákon dozrievania
Pozemskému ľudstvu boli Božie zákony vysvetlené už štyrikrát: Prirodzene nepatrím k Božím Synom ani ku Svanhilde. Božie zákony mi vysvetlili počas kómy moji duchovní učitelia – starejší a okrem knihy Večné zákony a v Posolstve Grálu som nikde nevidela alebo nepočula pravdivé vysvetlenie Božích zákonov.
Keď sa rozhliadam naokolo, tak v tomto čase vidím 2 až 3% svetlých ľudí žijúcich na Zemi. Preto som sa rozhodla spísať Božie zákony a pre týchto ľudí zrozumiteľným podaním objasniť ich zmysel.

Tak poďme na ne pekne po jednom:
1. Zákon zvratného pôsobenia
Zákon zvratného pôsobenia (nazývaný aj Zákonom karmy) je momentálne ten najtvrdší zákon pre ľudí. Medzi životmi si každý jeden z nás uvedomí, čo prepásol. Teraz nehovorím o odvrhnutí života kvôli večnému pesimizmu a negativite.
Zem je veľmi zvláštna planéta aj v tom, že inkarnovaní duchovia môžu behom minút urobiť v sebe celkovú zmenu, pochopiť chyby, ktoré urobili a odčiniť ich. Na iných planétach to môže trvať desiatky, aj stovky rokov. No keď sa duch inkarnuje, musí sa prieť s rozumom a ľudstvo na túto výhodu zabudne.
Hovorme teraz napr. o 500 životoch, počas ktorých urobí mnoho krokov a vyhláseni proti Pánovi, väčšinou z nevedomosti. Kto ale iným vedome ubližuje, alebo o nich len v zlom uvažuje.
Je tu ešte jedna vec. Medzi životmi sa vám ozve hlas alebo aj viacej. Sú to tzv. astrálne komisie, ktoré nám vysvetlia všetky chyby predchádzajúceho života a aj to, čo sme chybne konali v minulom živote alebo zle pochopili.
2. Zákon rovnorodosti
Zákon rovnorodosti je pre mnohých ľudí tajomstvom, pretože ani cirkvi ho nevedia poriadne vysvetliť. Verte mi, je to celé jednoduché. Len si musíme povedať “maličkosť”, aby sme pochopili zákon v celom jeho obsahu: Každá jedna energia, či už v tele alebo mimo, je magnetická. Či menej alebo viac, to je presne stanovené Pánom. Práve pre toto sa nám napr. vnútornosti nemôžu pozliepať tak, ako chcú. Magnetické energie sú samozrejme aj medzi ľuďmi, pracujú bud priťahujúc alebo odpudzujúc ako dva magnety. To je ich úloha.
V čom nám môže tento zákon pomôcť? Napr. stále za nami chodia nepríjemní ľudia. Čím ich priťahujeme? Rovnorodý vlastne znamená rovnaký a začnime rozmýšľať. Čo v nás je rovnaké ako v tom nepríjemnom človeku. Nájdime to a zbavme sa tej povahovej vlastnosti a tí nepríjemní ľudia hneď odídu. Už tu nebude magnet, ktorý ich doteraz priťahoval. Samozrejme, energie fungujú aj v pozitívnom zmysle. Čím viac dobrých skutkov, či úmyslov zo seba vyžarujete, o to krajšia bude vaša budúcnosť.
3. Zákon doplnenia do celku
Rada by som vám ešte napísala, že Božie zákony nie sú rozkazy. Pán ich pre Seba nepotreboval stvoriť, keď On sám je zákon. Tieto zákony stvoril pre nás, ľudí v hmotnosti, aby sa nám ľahšie žilo a plnili úlohy proti temnu.
Preto nám ich zakotvil do ducha, aby sme ich v každom živote mali poruke. A zase tá istá pesnička, len málokto vie o tom, že zákony sú v ňom.
Týmto zákonom je myslené doplnenie do celku opačných pohlaví alebo rodičov a detí... atď. Ak jeden z nich odíde, cítime na sebe, akoby z nás chýbala polovica. Aj to len vtedy, keď tieto rodinné vzťahy sú pravé a úprimné. Nemá zmysel zúfať, pretože čoskoro budete so svojimi milovanými spolu. Doprajte im krajší život, než aký prežili tu na Zemi. Tešte sa na to, že ich uvidíte, inak vám temno vysaje všetku silu. Čas si zaplňte čítaním, prácou, len nie sebaľútosťou, plačom a žiaľom. Vtedy vaša osamelosť rýchlejšie ubehne, a to ešte s pozitívnymi citmi. Inak sa zrútite, aj keď vás iní ešte potrebujú.
4. Zákon tiaže
Zákon tiaže sa stará o poriadok vo všetkých 12 stvoreniach. Dokáže rozlíšit aj stotinu gramu, dokonale, vlastne všetky zákony sú dokonalé, pretože ich stvoril Pán. Nikto iný nemôže stvoriť nič, pretože túto schopnosť má iba Boh Otec. Ani Jeho synovia nie.
Teraz by nás mala zaujímať tiaž obalov nášho ducha, čiže duša. Počas mnohých životov sme si ich nazbierali toľko, že ich tu na Zemi nikdy nedokážeme zmerať, ani vyhodnotiť.
Napíšem vám to na mini príklade: väčšina z nás má doma akvárium s vodou. Oceľová gulička klesne na dno a korok bude plávať. Presne takto zákon funguje vo všetkých stvoreniach. Čo na Zemi zistili vedci, to sú iba úlomky z Božích zákonov. A my si myslíme, že ktovie aké tajomstvá objavili fyzici až po elektrotechnikov.
Najhrubší obal ducha je pozemské telo. Po smrti zostane na Zemi aj s mozgom. Kto sa priveľmi naňho spolieha, zostane duchovne prázdny, s ťažkými, temnými obalmi. Čím je obal tmavši a hrubši, o to je aj ťažší a bude klesať. Neverte kňazom, ktorí vám sľubujú očistec. Ťažká, temná duša sa ani do jeho okolia nedostane. Popritom je to iba jednoduchá časť astrálu, kde si svetlí duchovia odkladajú astrálne obaly a potom stúpajú do svojho domova. Tí s ťažkými obalmi môžu klesnúť až na dno pekla a ísť rovno do rozkladu. A toto už nie je sranda, ale definitívny koniec ich bytia.
5. Zákon pohybu
Ale tu nejde iba o pohyb tela, aj keď to je zdravé.
Zákon pohybu nás upozorňuje na to, že každá energia je v neustálom pohybe, buď smerom hore alebo dole. Pre nás ľudí to znamená toľko: kto z nás na sebe nepracuje = nedozrieva. To znamená, že nemôže stúpať, keď pre to sám nič nerobí. A teraz to hlavné: energia je v neustálom pohybe. Keď nestúpa môže jedine klesať, aj keď si to väčšina ľudstva vôbec neuvedomuje. Klesať voľným pádom nie je vôbec príjemné, verte mi.
6. Zákon vyrovnania a vyrovnanosti
V prvom rade by sme si mali urobiť inventúru v sebe a vylúčiť všetky pocity, ktoré nás ničia. Pán má k tomu podmienku: chyby hľadať v sebe a priznať si ich. Vtedy automaticky vidíme všetko s nadhľadom a možeme pokračovať v inventúre ľudí okolo seba. Napr. sa raz do týždňa premôžete a idete na návštevu k príbuzným. Stačí 20 minút a od vyčerpania idete domov po štvornožky. Vaša vyrovnanosť je preč a vy trpíte - takýchto ľudí jednoducho vyškrtnite z vášho zoznamu dobrých ľudí. Nie je to ťažké, len treba začať a potom beží všetko akoby samo od seba. Vyrovnanie v prijímaní a dávaní energií, citov a pocitov je tiež jednoduchá vec: každý deň prijímame od Pána silu a vôľu prežiť, ďalej je to teplo a svetlo. Nie je to samozrejmosť, lebo nikto z nás nemá vlastnú energiu, všetko dostávame od Pána. My ju môžeme znásobiť a dať niekomu z lásky, alebo urobiť pravý opak. S našou pozitívne znásobenou silou robíme radosť a službu Pánovi, venovať milovanej osobe radosť, šťastie a lásku, tak aj pre seba robíme najväčšiu službu a pomoc, aká na Zemi existuje.
7. Zákon dozrievania
Zákon dozrievania hovorí o tom, že kto podľa Božích zákonov žije, ten v stvorení stúpa. Je medzi ľuďmi stále a funguje. Temní si farbu jeho energie všimli skôr, takže viedli ľudí do opačného cieľa.
Keďže už Lucifer a padlí anjeli vedia, že idú do rozkladu, chcú so sebou strhnúť čo najviac ľudí. Zákon funguje najviac medzi ľudskými duchmi, aby hocikto z nás mohol po ňom siahnuť a pocítiť teplo v hrudi.
To už určite vieme, že Božie zákony sú pilne pracujúce energie vo večnosti a že všetky majú svoju nezmeniteľnú farbu. Keď tieto spojíme, vznikne z nich biela farba: na Zemi Láska a pravá Liečiteľnosť. Táto Láska znamená totiž nezištnú oddanosť.
LOGS: Run time 22 ms, 237 μs, and 2 hnsecs
- +
LOG START [2024-06-18]
[010235C8:30F25922 10:27:36.6849798] LESCODE WARN [arinas.platform.builtin.code.warn.exec:68] WARN in method: /program/root.security() on Ln 41, Col 3: "Nie je definovaný koreň bezpečnostnej vrstvy" [Projekt kratkoajasne.sk]
   = "Nie je definovaný koreň bezpečnostnej vrstvy" (string[47])